Mida räägivad
Soojuskeskuse kliendid …

Just paigaldustehnikute töö on põhiline, mis väärib eraldi märkimist

“Müügieelne nõustamine oli igati asjalik. Ei jäänud muljet, et püütakse kõigest väest maha müüa toodet, mille kohta on tegelikku teavet napilt. Ei tundunud, et üritatakse midagi lihtsalt pähe määrida. Info liikus, müügimees Ott Kullerkupp oli üldjoontes kenasti kättesaadav ja korduvate ning totakate küsimuste suhtes kannatlik. Eks selles müügieelses protsessis saab ka ostja ise oma konkreetsuse ja asjalikkusega pisut ära teha.

Just paigaldustehnikute töö on põhiline, mis väärib eraldi märkimist, kuigi tänapäeval kedagi tõsiselt kiita on raske, kui mitte võimatu – igaüks võib netimeediasse riputada, et just tema kana muna on kõige parem ja kõige suurem või siis et kõik sellel festivalil osalejad on super, hüper, mega, parimad, oivalised, fantastilised, andekad, geniaalsed ja teinud koostööd selle ja sellega.

Aga tegelikult: paigaldajad Alan ja Rauno – väga head! Asjalikud, vaiksed, rahulikud mehed, kes tõepoolest teevad oma tööd korralikult ja see pole lihtsalt suusoojaks öeldud ega tutvuse poolest üles kiidetud. Ei jokuta, ei aja niisama mõttetut plära. Töö on täpne ja puhas. Kui tänapäeval on väga sageli tunnetatav, et inimesed oma töökohal on lihtsalt mingi vormitäide ja sugulaste/tuttavate/sõprade poolt sinna sokutatud, et siis aega laiaks lüüa, raskete elutingimuste üle vinguda ja kuu lõpus papp tasku panna, siis Alan ja Rauno tõepoolest teevadki tööd ja teevad seda väga hästi. Ja nagu ma ka ütlesin Ott Kullerkupule: kui mul oleks oma firma, siis teeks ma kõik, et Alan ja Rauno üle osta. Väga head mehed. Kõigi tööde osas peab siia juurde lisama ka varasemalt teostatud kaevetööd, mis olid samuti väga hästi tehtud. Ei meenu siinkohal ühtegi nime, kuid ekskavaatorijuhi oskus oma masinaga ümber käia oli lihtsalt võrratu. Siia alla käib kõik: kitsastes oludes manööverdamine, kaevamine, kinniajamine ja lõpuks tasandamine. Et sellise suure ja kohmaka agregaadiga maapind nii siledaks saada – uskumatu. Kui ammustel aegadel oli kopamehe tööl teatav maine ja töötasu arvestati alkoholiga, siis jah, ajad on kardinaalselt muutunud. Viimatise kogemuse põhjal on tõepoolest põhjust vaadata head kopameest aukartusega. Tehti väga korralik töö ja oli meeldiv ning asjalik juht, kes valdab masinat nagu oma viit sõrme. Ka betoonvundamenti augud puurinud ning maaküttetoru paigaldanud mees sai oma tööga väga hästi hakkama. Olgu siinkohal mainitud, et betoonploki sees olev kaldega ava oli vaja üle puurida teise nurga all ja seda kitsastes oludes. Seega kaevetööde tandem – suurepärane! Ning loomulikult ka kipsivalu.ee mehed – võrratu! Kontakt Toomasega oli väga hea ja rahulik kipsivalaja Sven koos kahe rõõmsa ning hoolika abilisega – lihtsalt super! Midagi enamat pole soovida. Siinkohal peab ka ära märkima Sveni teatavat omapoolset asjalikku soovitust, mis ühel hetkel tekitas protsessis ehk väikese segaduse, kuid tagantjärele analüüsides oli lõppkokkuvõttes väga mõistlik ja tulemuslik. Lisaks peab Sveni puhul nimetama väiksemagi ükskõiksuse puudumist, kuigi aastaid igapäevaselt ühte ja sama tööd tegevalt inimeselt võiks ju ehk seda oodata. Seega kipsivalu.ee meeskond – suurim lugupidamine ja tänu!

Hinnang skaalal 1-10 on antud juhul 10, ehk siis maksimum. Kui küsida, kas soovitan Soojuskeskuse, nende koostööliste ja kipsivalu.ee teenuseid sõpradele/tuttavatele, siis JAH, vägagi. Kui mingil hetkel peaks aktuaalseks muutuma meie teise korruse põranda valamine ja küttesüsteemi paigaldus, siis loodan väga, et saan kasutada täpselt samu mehi.”

Kaido Tani

Paigaldustehnikud, kahtlusteta tasemel noored mehed, tegid oma tööd kiiresti ja märkamatult

“Müügieelne nõustamine oli igati asjalik, vastused asjatundmatu kliendi küsimustele olid loogilised ja põhjendatud. Suhtlus oli algusest lõpuni väga toetav ja sõbralik. Paigaldustehnikud, kahtlusteta tasemel noored mehed, tegid oma tööd kiiresti ja märkamatult. Tuldi vastu erisoovidele, leiti lahendus mõttele ja tehti teoks see millest algses kokkuleppes juttu ei olnud. Julgen Soojuskeskuse teenuseid sõbrale soovitada küll.”

Margus Tiits

Tegemist on usaldusväärse ja paindliku müüjaga

“Olen väga rahul Soojuskeskuse müügieelse nõustamisega. Soe, sõbralik ja osavõtlik suhtumine, samas väga professionaalne. Paigaldustehnikute tööga jäin väga rahule. Hinna ja teenuse kvaliteedi suhe on igal juhul paigas. Tegemist on usaldusväärse ja paindliku müüjaga.”

Kairi Talv

Kogu pere on väga rahul

“Tere! Suurimad tänud soojuskeskuse meeskonnale, kes suvel Mähel ühele majale uue küttesüsteemi paigaldas, kogu pere on väga rahul. Eriti tahame tänada teie projektijuhti Laurit, väga proffessionaalne asjade ajamine, hoidke seda meest enda tiimis!”

Lennart Tammest

Tahaksin tänada asjaliku protsessi eest alates pakkumisest kuni paigalduseni

“Tere Raido ja Margus, tahaksin anda tagasisidet soetatud soojuspumba kohta. Olen praegu seadmega rahul nii töö kui mürataseme vähesuse poolest. Eraldi tahaksin tänada asjaliku protsessi eest alates pakkumisest kuni paigalduseni. Jäin kõigi osadega väga rahule. Edu edaspidiseks ja soovitan teid kindlasti tuttavatele, kes kütteseadmete paigaldusele mõtlevad.”

Priit

Tööd tehti ära kiirelt, kokkulepetest kinni pidades ja jooksvalt asjatundlikku nõu jagades

“Hei Kert! Meie pere jäi Soojuskeskuse tööde ja hindadega väga rahule. Tööd tehti ära kiirelt, kokkulepetest kinni pidades ja jooksvalt asjatundlikku nõu jagades. Majas on nüüd kahel korrusel mugav kütte- ja tarbeveelahendus, mis elas juba üle ka oma esimese talve ja üllatas meid meeldivalt madalate kuludega. Soovitan heameelega ka oma sõpradele.”

Argo Mändmaa

Hea kommunikatsioon ja suurepärane teenindus

“Tervist, tahtsin anda edasi tänusõnad nii minu kui ehitaja poolt. Ka teisel etapil sujus töö väga hästi – hea kommunikatsioon ja suurepärane teenindus. Kui alguses arvasin, et 33 ridaelamu boksi ventilatsioon ja küte ühe firma jaoks on suur väljakutse siis Teie töö kiirust ja kvaliteeti vaadates enam nii ei arva. Jätkaks koostööd hea meelega ka tulevikus! Lugupidamisega.”

Dmitri Maksim
ITM Grupp Arendus OÜ

Palun kiitke ka paigaldajaid nad olid tõesti professionaalid

“Tere, Margus! Suur tänu kogu teie meeskonnale! Töö sai õigeaegselt tehtud ning kõik sujus täpselt nii nagu algselt sai kokkulepitud. Samuti jäid mu vanemad väga rahule ning juba kiidavad ka naabritele kui soe neil nüüd on. Palun kiitke ka paigaldajaid nad olid tõesti professionaalid. Suur tänu veel kord! Tervitades.”

Heiti

Minu kogemus Soojuskeskusega oli väga positiivne

“Tere, Kert. Tänu Sinule ja Sinu tiimile, võin öelda et minu kogemus Soojuskeskusega oli väga positiivne. Tänase külmaga lühikese varrukaga toas ringi jalutades tundub eilne kui õudusunenägu 🙂 Kindlasti julgen Teie teenuseid ka teistele soovitada! Heade soovidega.”

Aino Allert

Siiani on elektriarved oodatust väiksemad

“Tere Margus! Tänud huvi tundumast! Olen väga rahul, et just Panasonic soojuspumba valisin. Siiani on elektriarved oodatust väiksemad ja lisakütet pole seade hoolimata suurtest miinuskraadidest kordagi rakendanud. Ühesõnaga maja soe ja kurta pole millegi üle, jätkub vaid kiidusõnu. Tänud meeldliva koostöö eest ja kõike paremat.”

Vahur Kupper

Olen Soojuskeskuse pakutava teenusega väga rahul

“Tere Kert. Olen Soojuskeskuse pakutava teenusega väga rahul. Koostatud projekt ja asjakohased soovitused aitasid mul valida oma maja jaoks kõige optimaalsema kütte- ja ventilatsioonilahenduse. Ka järelteenindus on olnud kiire ja professionaalne. Tervitades.”

Andres Aadumäe

Ostueelne konsultatsioon oli põhjalik, tähtajad kiired ja töö kvaliteetne

“Tere, jäin Soojuskeskuse poolt pakutavate teenustega väga rahule. Ostueelne konsultatsioon oli põhjalik, tähtajad kiired ja töö kvaliteetne. Lisaks olid ka töömehed sõbralikud ja abivalmid. Parimat.”

Indrek Paavo

Oleme rahul tehtud tööga ja järelteenindusega

“Tänan väga Soojuskeskust, oleme rahul tehtud tööga ja järelteenindusega. Eriti tahaksin tänada Margus Ojametsa, kes teeb oma tööd äärmiselt kohusetundlikult. Olge sama mônusad edasi. EDU!”

Tauno Metsanurme külast

Kokkulepped peavad, töö kvaliteet hea

“Soojuskeskusega oleme koostööd teinud korduvalt. Kokkulepped peavad, töö kvaliteet hea. Inimesed teavad mida nad müüvad….Soovitan!!”

Martin Kull
Allew Ehitus Oü

Kogu lahendus töötab laitmatult

“Tere Margus, meie esimesest kohtumisest on möödunud veidi rohkem kui aasta. Kogu selle perioodi jooksul on meiega ühendust võetud ja ühendust hoitud, vahetevahel tagant utsitatud ;). Meile on meeldinud just nimelt selline isiklik lähenemine ning paindlik tööde planeerimine. Tänaseks on Teie poolt pakutud soojuslahendus meie uues kodus töötanud juba ühe kuu, selle talve kõige külmema kuu. Kogu lahendus töötab laitmatult.  Julgeme Teid kõigile soovitada küttelahenduste otsimisel/leidmisel. Aitäh! Parimate soovidega.”

Eva ja Ando

Töökorraldus on olnud igati professionaalne, kiire ja korralik

“Oleme Soojuskeskusega abil tänaseks mitmes eramajas saanud sooja sisse. Siiani on projektid olnud õhk-vesi tüüpi lahenduse ning radiaatorküttega. Usun, et edaspidi jätkame kindlasti koostöö, kuna senine töökorraldus on olnud igati professionaalne, kiire ja korralik. Julgeme soovitada!”

Risto
Dreamhomes

Soojuskeskusel on parimad pakkumised maja kütmiseks

“Tere, võib öelda küll et Soojuskeskusel on parimad pakkumised maja kütmiseks. Paigaldus oli ka kiire ja korrektne. Suured tänud!”

Aleksandr Onno

Olen Teie teenindusega väga rahul!

“Tere Raido, lihtsalt infoks, et soojuspump töötab nii vaikselt, et isegi öösel pole midagi kuulda. See otsus mürataseme osas oli küll hästi tehtud Bosch`i pumba kasuks. Arvestades hetkel kõiki asjaolusid mida siiani kogenud olen siis võin juba ette aimata, et graanulikütte masin jääb nüüd nurka tolmu koguma ja seda reaalselt enam tööle ei pane. Igal juhul tänud asjakohase nõustamise eest – olen Teie teenindusega väga rahul! Kõike head.”

Meelis Ligi

Töö oli igati kiire ning väga korralik

“Tere Margus, tänan kirja eest! Toru on maas ja kõik on hästi, reedel sai ka põrand valatud. Kalle ja ta paarimehe töö oli igati kiire ning väga korralik ja tekkinud pisiprobleemid leidsid ka sujuvalt lahenduse. Kiidan neid igati ja olen väga rahul, aitäh Teile kõigile!”

Jarmo

Oli näha, et mehed on omal alal väga head

“Tere, jäime tehtud tööga väga rahule. Kollektiiv oli väga tore ning professionaalne ja oli näha, et mehed on omal alal väga head. Lõpptulemus jäi ka silmale väga ilus. Täname ja naudime sooja! Tänud.”

Kristin ja Andre

Meie jäime väga rahule

“Tere, meie jäime väga rahule, kõik sujus kenasti, meeldis ka sõbralik ja professionaalne suhtlus.
Tore, et omalt poolt variante ja lahendusi pakkusite 🙂”

Kadri Agar

Praegune süsteem on minu jaoks lausa luksus!

“Ma olen ülimalt rahul, et valisin õhk-vesi soojuspumba. Paar päeva tagasi oli ilm külmemaks läinud. Hommikul ärkasin meeldivalt mõnusas soojas toas. Radiaatorid olid vaevu tuntavad leiged, vastavalt ilmale. Ma olen eluaeg ahjusid kütnud. Praegune süsteem on minu jaoks lausa luksus! Aitäh! Töömehed tegid korralikult ilusa töö. Paigaldus on korrektne ja esteetiline. Suur, suur tänu Neile!”

Ira Ojamu

Suur kiitus meestele; väga profilt tegutsesid

“Tere Ott, suur kiitus meestele kes paigaldasid maakollektori. Väga profilt tegutsesid, ka lõppviimistlusega olen väga rahul. Loodan, et tulevikus hakkab asi ka hästi toimima. KIITUS KIITUS KIITUS.”

Mati Kattai