fbpx

Mida räägivad
Soojuskeskuse kliendid …

Tere!

Suurimad tänud soojuskeskuse meeskonnale, kes suvel Mähel ühele majale uue küttesüsteemi paigaldas, kogu pere on väga rahul. Eriti tahame tänada teie projektijuhti Laurit, väga proffessionaalne asjade ajamine, hoidke seda meest enda tiimis!!

Lennart Tammest

***

Tere Raido ja Margus,

Tahaksin anda tagasisidet soetatud soojuspumba kohta. Olen praegu seadmega rahul nii töö kui mürataseme vähesuse poolest. Eraldi tahaksin tänada asjaliku protsessi eest alates pakkumisest kuni paigalduseni. Jäin kõigi osadega väga rahule. Edu edaspidiseks ja soovitan teid kindlasti tuttavatele, kes kütteseadmete paigaldusele mõtlevad.

Priit

***

Hei Kert!
 
Meie pere jäi Soojuskeskuse tööde ja hindadega väga rahule. Tööd tehti ära kiirelt, kokkulepetest kinni pidades ja jooksvalt asjatundlikku nõu jagades. Majas on nüüd kahel korrusel mugav kütte- ja tarbeveelahendus, mis elas juba üle ka oma esimese talve ja üllatas meid meeldivalt madalate kuludega. Soovitan heameelega ka oma sõpradele.

Argo Mändmaa

***

Tervist,
 
Tahtsin anda edasi tänusõnad nii minu kui ehitaja poolt. Ka teisel etapil sujus töö väga hästi – hea kommunikatsioon ja suurepärane teenindus. Kui alguses arvasin, et 33 ridaelamu boksi ventilatsioon ja küte ühe firma jaoks on suur väljakutse siis Teie töö kiirust ja kvaliteeti vaadates enam nii ei arva. Jätkaks koostööd hea meelega ka tulevikus!
 
Lugupidamisega,
Dmitri Maksim
ITM Grupp Arendus OÜ

***

Tere, Margus!

Suur tänu kogu teie meeskonnale! Töö sai õigeaegselt tehtud ning kõik sujus täpselt nii nagu algselt sai kokkulepitud. Samuti jäid mu vanemad väga rahule ning juba kiidavad ka naabritele kui soe neil nüüd on. Palun kiitke ka paigaldajaid nad olid tõesti professionaalid.

Suur tänu veel kord!

Tervitades,
Heiti

***
Tere, Kert

Tänu Sinule ja Sinu tiimile, võin öelda et minu kogemus Soojuskeskusega oli väga positiivne.

Tänase külmaga lühikese varrukaga toas ringi jalutades tundub eilne kui õudusunenägu 🙂
Kindlasti julgen Teie teenuseid ka teistele soovitada!

Heade soovidega
Aino Allert


 ***

Tere Margus!

Tänud huvi tundumast!
Olen väga rahul, et just Panasonic soojuspumba valisin. Siiani on elektriarved oodatust väiksemad ja lisakütet pole seade hoolimata suurtest miinuskraadidest kordagi rakendanud. Ühesõnaga maja soe ja kurta pole millegi üle, jätkub vaid kiidusõnu.
Tänud meeldliva koostöö eest ja kõike paremat.

Vahur Kupper  

***

Tere Kert.
 
Olen Soojuskeskuse pakutava teenusega väga rahul. Koostatud projekt ja asjakohased soovitused aitasid mul valida oma maja jaoks kõige optimaalsema kütte- ja ventilatsioonilahenduse. Ka järelteenindus on olnud kiire ja professionaalne.

Tervitades,
Andres Aadumäe

***

Tere,

Jäin Soojuskeskuse poolt pakutavate teenustega väga rahule. Ostueelne konsultatsioon oli põhjalik, tähtajad kiired ja töö kvaliteetne. Lisaks olid ka töömehed sõbralikud ja abivalmid.
 
Parimat
Indrek Paavo

***

Tänan väga Soojuskeskust, oleme rahul tehtud tööga ja järelteenindusega. Eriti tahaksin tänada Margus Ojametsa ,kes teeb oma tööd äärmiselt kohusetundlikult. Olge sama mônusad edasi. EDU!

Tauno Metsanurme külast 

***

Soojuskeskusega oleme koostööd teinud korduvalt. Kokkulepped peavad, töö kvaliteet hea. Inimesed teavad mida nad müüvad….Soovitan!!
 
 Martin Kull
 Allew Ehitus Oü

***

Tere Margus,
 
Meie esimesest kohtumisest on möödunud veidi rohkem kui aasta. Kogu selle perioodi jooksul on meiega ühendust võetud ja ühendust hoitud, vahetevahel tagant utsitatud ;). Meile on meeldinud just nimelt selline isiklik lähenemine ning paindlik tööde planeerimine. Tänaseks on Teie poolt pakutud soojuslahendus meie uues kodus töötanud juba ühe kuu, selle talve kõige külmema kuu. Kogu lahendus töötab laitmatult.  Julgeme Teid kõigile soovitada küttelahenduste otsimisel/leidmisel. Aitäh!
 
Parimate soovidega,
Eva ja Ando

***

Oleme Soojuskeskusega abil tänaseks mitmes eramajas saanud sooja sisse. Siiani on projektid olnud õhk-vesi tüüpi lahenduse ning radiaatorküttega. Usun, et edaspidi jätkame kindlasti koostöö, kuna senine töökorraldus on olnud igati professionaalne, kiire ja korralik. Julgeme soovitada!
 
Risto
Dreamhomes

***

Tere
 
Võib öelda küll et Soojuskeskusel on parimad pakkumised maja kütmiseks. Paigaldus oli ka kiire ja korrektne. Suured tänud!
 
Aleksandr Onno

***

Tere Raido,

Lihtsalt infoks, et soojuspump töötab nii vaikselt, et isegi öösel pole midagi kuulda. See otsus mürataseme osas oli küll hästi tehtud Bosch`i pumba kasuks. Arvestades hetkel kõiki asjaolusid mida siiani kogenud olen siis võin juba ette aimata, et graanulikütte masin jääb nüüd nurka tolmu koguma ja seda reaalselt enam tööle ei pane. Igal juhul tänud asjakohase nõustamise eest – olen Teie teenindusega väga rahul!

Kõike head,
Meelis Ligi

***

Tere Margus,
 
Tänan kirja eest!
 
Toru on maas ja kõik on hästi, reedel sai ka põrand valatud. Kalle ja ta paarimehe töö oli igati kiire ning väga korralik ja tekkinud pisiprobleemid leidsid ka sujuvalt lahenduse. Kiidan neid igati ja olen väga rahul, aitäh Teile kõigile!
 
Tervitades,
Jarmo

***

Tere,
 
Jäime tehtud tööga väga rahule. Kollektiiv oli väga tore ning professionaalne ja oli näha, et mehed on omal alal väga head. Lõpptulemus jäi ka silmale väga ilus. Täname ja naudime sooja!
 
Tänud,
Kristin ja Andre

***

Tere,

Meie jäime väga rahule, kõik sujus kenasti, meeldis ka sõbralik ja professionaalne suhtlus.
Tore, et omalt poolt variante ja lahendusi pakkusite 🙂

Tervitades
Kadri Agar
 

***

Ma olen ülimalt rahul, et valisin õhk-vesi soojuspumba. Paar päeva tagasi oli ilm külmemaks läinud. Hommikul ärkasin meeldivalt mõnusas soojas toas. Radiaatorid olid vaevu tuntavad leiged,  vastavalt ilmale. Ma olen eluaeg ahjusid kütnud. Praegune süsteem on minu jaoks lausa luksus! Aitäh! Töömehed tegid korralikult ilusa töö. Paigaldus on korrektne ja esteetiline. Suur, suur tänu Neile!

Ira Ojamu

***

Tere OTT

Suur kiitus meestele kes paigaldasid maakollektori. Väga profilt tegutsesid, ka lõppviimistlusega olen väga rahul
Loodan, et tulevikus hakkab asi ka hästi toimima
KIITUS KIITUS KIITUS

Tervitab
Mati Kattai