Õhk-õhk soojuspumbad Samsung

Ühtlane temperatuur ruumis tagab värske ja puhanud enesetunde. Eriti on seda vaja kevadel ja suvel, kui ilmad muutuvad soojemaks ja ruumi õhku oleks vaja jahutada. Ideaalseks lahenduseks on kliimaseade, mis aitab hoida soovitud temperatuuri.

Õhk-õhk soojuspumbad Samsung Wind-Free Comfort

Tuulevaba jahutus mõnusaks sisekliimaks. Samsungi uus kliimaseade pakub jahutust ilma külma ja tavapärast jahutusest tulenevat tuule tunnet tundmata. Külm õhk hajub õrnalt läbi mikroõhuavade, nii et te ei tunne otsest jahutuse protsessi. Samsung Wind-Free seadmed omavad ainulaadset tehnoloogiat ja on spetsiaalselt väljatöötatud siseruume väga vaikselt ning efektiivselt jahutama (eelistatuim seade kontori-ja eluruume jahutama). Toimub ruumi igakülgne ja kiire jahutamine. Lisaks omavad seadmed spetsiaalseid kärgfiltrid, mis puhastavad õhku väga efektiivselt ning on mõeldud ka allergikutele, kus allergeenid/bakterid viirused “püütakse” kinni filtri poolt. Tuulevaba jahutus loob ideaalse kliima hea öise une jaoks. Temperatuuri reguleerimine tuulevaba jahutuse abil aitab kiiremini uinuda ja paremini magada, mis tagab ärgates hea värskustunde. SmartThings rakenduse abil toimiv Wi-Fi-juhtimine võimaldab kliimaseadet kaugjuhtida ja seadistada ka kodust või kontorist eemal olles. Samuti annab see teile reaalajas tagasisidet seadme toimimise kohta ning võimaldab teil jälgida ja piirata energiatarbimist.

Õhk-õhk soojuspumbad Samsung Cebu

Samsungi jahutusseadmed on loodud silmapaistvalt efektiivseks. Uuenenud disain ja tehnilised omadused muudavad jahutamise efektiivseks ka kõige kuumemal suvepäeval. Cebu mudel töötab Digital Inverter Boost tehnoloogial põhineva kompressoriga, mis suurendab oluliselt seadme üldist tõhusust. Erinevalt tavapärasest kompressorist ei käivitu ega peatu digitaalne kompressor järsult, tagades ühtlase jahutuse ja tarbides vähem energiat. Vähem käivitamisi ja peatamisi tähendab ka madalat müra ja vähem siseosade kulumist, mis pikendab kompressori tööiga.

Kõikide seadmete ja teenuste eest on võimalik tasuda ka osamaksetena, kasutades selleks LHVSVEA või Soojuskeskuse järelmaksu.