Soojuskeskuse järelmaks

Kasuta toodete ja teenuste eest maksmisel Soojuskeskuse järelmaksu – soodne, mugav ja kiire järelmaksuviis!

Vali välja tooted ja teenused, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks Soojuskeskuse järelmaks. Valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID abil.

Soojuskeskuse järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle Sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada loetud minutitega.

Soojuskeskuse järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Laenusumma kuni 15 000€
  • Lepingutasu 0 eurot
  • Periood kuni 6 aastat
  • Intress 16% laenusumma jäägilt

TAOTLE JÄRELMAKSU SIIN: https://partner.laen.ee/soojuskeskus

Soojuskeskusejärelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Soojuskeskuse järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt.

Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Soojuskeskuse järelmaksu finantspartneriks on Placet Group OÜ (reg. 11198910)

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.