Soojuskeskus järelmaks

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Soojuskeskuse järelmaksu – soodne, mugav ja kiire järelmaksuviis!

Vali välja tooted, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Soojuskeskuse järelmaks. Valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

Soojuskeskuse järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Soojuskeskuse järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Soojuskeskuse järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Soojuskeskusejärelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Soojuskeskuse järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.