Radiaatorküte

Tulenevalt isiklikest eelistustest või tehnilistest võimalustest eelistatakse teatud rakendustes radiaatorkütet põrandaküttele.

Tänapäevased radiaatorid on energiasäästlikud ja reageerivad kiiresti temperatuuri muutustele. Võrreldes põrandaküttega reageerib radiaatorküte kordades kiiremini.

Lisaks küttefunktsioonile võib radiaatorit kasutada ka disainielemendina. Vanade malmradiaatorite aeg, mil neid mööbli ja võrestike taha peideti, on nüüdseks möödas. Täna võib leida suures valikus maitsekate värvilahendusega disainradiaatoreid, mis aitavad ka ruumi kujunduslahendust täiendada.

Purmo teraspaneelradiaatorid

Purmo teraspaneelradiaatorid on valmistatud kvaliteetsest külmvaltsitud FePO1 teraslehest, mis vastab standardite EN 10130 ja EN 10131 nõuetele. See tähendab, et Purmo toodete kasutajad saavad kõige kvaliteetsemad turul pakutavad küttelahendused.

Purmo radiaatorites on vajalik märkimsväärselt väike kogus küttevett, et tagada kontrollitud ruumi temperatuur ja soojusväljastus. Väikese veemahu ja suure konvektiivpinna kooslus võimaldab ökonoomselt kütta. Vertikaal- ja horisontaal veekanalite täpne paigutus garanteerib küttevee täiusliku jagunemise ning suurendab soojuse ülekannet ruumi. Kõigi toodete soojusväljastus vastab EN 442 standarditele.

10-aastane garantii

Purmo annab oma toodetele 10-aastase garantii materjali- ja valmistusvigadele.

Lisaks on saadaval laias valikus malm-, kanali- ja disainradiaatoreid, et täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

Purmo radiaatorite tehnilised andmed leiate SIIT

Soojuskeskus pakub radiaatorkütte terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse järgse hoolduseni!