Radiaatorküte

Tulenevalt isiklikest eelistustest või tehnilistest võimalustest eelistatakse teatud rakendustes radiaatorkütet põrandaküttele.

Tänapäevased radiaatorid on energiasäästlikud ja reageerivad kiiresti temperatuuri muutustele. Võrreldes põrandaküttega reageerib radiaatorküte kordades kiiremini.

Lisaks küttefunktsioonile võib radiaatorit kasutada ka disainielemendina. Vanade malmradiaatorite aeg, mil neid mööbli ja võrestike taha peideti, on nüüdseks möödas. Täna võib leida suures valikus maitsekate värvilahendusega disainradiaatoreid, mis aitavad ka ruumi kujunduslahendust täiendada.

Purmo teraspaneelradiaatorid

Purmo teraspaneelradiaatorid on valmistatud kvaliteetsest külmvaltsitud FePO1 teraslehest, mis vastab standardite EN 10130 ja EN 10131 nõuetele. See tähendab, et Purmo toodete kasutajad saavad kõige kvaliteetsemad turul pakutavad küttelahendused.

Purmo radiaatorites on vajalik märkimsväärselt väike kogus küttevett, et tagada kontrollitud ruumi temperatuur ja soojusväljastus. Väikese veemahu ja suure konvektiivpinna kooslus võimaldab ökonoomselt kütta. Vertikaal- ja horisontaal veekanalite täpne paigutus garanteerib küttevee täiusliku jagunemise ning suurendab soojuse ülekannet ruumi. Kõigi toodete soojusväljastus vastab EN 442 standarditele.

10-aastane garantii

Purmo annab oma toodetele 10-aastase garantii materjali- ja valmistusvigadele.

Lisaks on saadaval laias valikus malm-, kanali- ja disainradiaatoreid, et täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

Purmo radiaatorite tehnilised andmed leiate SIIT

Termolux teraspaneelradiaatorid

TermoLux teraspaneelradiaatorid on vastupidavad ja kaasaegsed radiaatorid, mida müüakse enam kui 50-s riigis üle maailma. Radiaatorid vastavad EN 442 standardile.

Termolux radiaatoreid on saadaval sadades erinevates mõõtudes. Valikus on nii alt- kui ka külgühendusega radiaatoreid vastavalt standardile ISO 228.

Enamus tüüpide puhul on võimalik tellida radiaator ilma tugikõrvadeta, et seda oleks võimalik lihtsa vaevaga ümber pöörata.

Termolux radiaatoritele on antud ka Saksamaa ohutusstandard (GS), tänu ümaratele nurkadele ja ideaalselt fikseeritud katterestile.

Kõik Termolux radiaatorid katsetatakse enne müüki 13Bar rõhu juures, mis on töörõhust oluliselt kõrgem.

Tänu kindlale kvaliteedile annab ka Termolux oma radiaatoritele 10-aastase tehasegarantii.

Isan disainradiaatorid

ISAN Radiátory s.r.o. on Tšehhi suurim radiaatorite tootja, kellel on üle 50 aastane kogemus.

ISAN disainradiaatorite on toodetud kaasaegse tehnoloogia abil, tagades kõrgekvaliteedilise disaini ja unikaalsed tehnilised omadused.

ATOL ribiradiaatorid

ATOL on ajaloolise disainiga terasest ribiradiaator. Tänu aegumatule kujule on see ka tänapäeval väga populaarne ning laialdaselt kasutuses.

Tänu omapärasele kuid lihtsale disainile sobivad ATOL  radiaatorid kasutamiseks nii ühiskondlikes hoonetes kui ka eramajades.

ATOL ribiradiaatoril on ideaalne tsirkulatsioon, seega sobib see kasutamiseks ka madala temperatuuriga küttesüsteemides.

ATOL ribiradiaatorite tehnilised andmed leiate SIIT

Soojuskeskus pakub radiaatorkütte terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse järgse hoolduseni!