Bosch EasyControl

Lihtne automaatika tagab suurema mugavuse

Bosch EasyControl on nutitermostaat, mis kohandub iseseisvalt teie eluga.

Ideaalse toatemperatuuri saavutamine pole kunagi olnud nii lihtne. Unustage kõik, mida kütteregulaatorite kohta teate. Sest EasyControl on revolutsiooniliselt teistmoodi: nutikas regulaator koos rakendusega võimaldab ruumide temperatuuri mugavalt eraldi reguleerida ja muudab kütte juhtimise väga lihtsaks.

Uus tarvik: EasyControli lauaseade

Lauaseade võimaldab nutika regulaatori korteris ükskõik kus üles seada. See on ülipraktiline – eriti moderniseerimisel.

Eeliste ülevaade

  • Lihtsalt märgatavalt energiakulu vähendav: tänu kohalolekutuvastusele kohandab regulaator kütmise vastavalt teie päevastele tegemistele
  • Lihtsalt iga ruum eraldi reguleeritav: soovitud temperatuuri määrate teie.
  • Lihtsalt vaimustav: õhuke disain klaasist puuteekraani ja taustavalgusega
  • Lihtsalt kasutatav: intuitiivse rakendusega EasyControl

Boschi EasyControli tutvustav video

Kohalolekutuvastus

Regulaator tuvastab teie kodusoleku ning kohandab kütmise automaatselt vastavalt teie päevastele tegemistele – ja te ei pea selleks midagi tegema. Küte hakkab alati tööle ainult siis, kui te seda vajate. Energia säästmine võib olla nii lihtne!

Ruumide temperatuuri eraldi reguleerimine

21 °C elutoas, 24 °C vannitoas ja 18 °C magamistoas – EasyControliga saab see vaevata reguleeritud. Lihtsalt sisestage iga toa jaoks soovitud temperatuur, see on kõik. Ainus tehnika, mida lisaks vajate, on Boschi raadiotermostaadid.

Ruumide temperatuuri eraldi reguleerimine koos põrandaküttega ei ole veel kasutatav.

Lihtsalt ideaalne ka vanemate küttesüsteemide puhul

EasyControl muudab küttesüsteemi nutikaks – isegi kui süsteem on vana. EasyControli on lihtne uuendada – ja teie küttesüsteem kuulub juba võrku.

Kas EasyControl on teie küttesüsteemi jaoks sobiv? Katsetage seda siin!

Soojendab lihtsalt vett

EasyControl võimaldab kolmel viisil säästa energiat mitte üksnes ruumide kütmise, vaid ka tarbevee soojendamise pealt.

  • Väljas: sooja vee funktsioon on välja lülitatud
  • Automaatne: vett soojendatakse sooja vee ajaprogrammi alusel
  • Sees: soe vesi on teie rõõmuks alati olemas!

Lihtsalt moduleerib

EasyControl toetab moduleerivaid põleteid: juhtseade tagab vaevata suurima võimaliku tõhususe ja pikendab kütteseadme kasutusiga.

Lihtsalt ülespandav

EasyControli ei ole vaja seinale kinnitada. Kasutage lihtsalt lauaseadet! Tänu sellele saate nutika regulaatori üles seada just seal, kus teile meeldib. EasyControli saate kasutada ka siis, kui teie kütteseade ei ole Boschi oma. Lihtsalt ühendage lauaseade 230 V pistikupesaga – ja juba saate hõlpsalt kütet juhtida. Rakendus EasyControl hõlbustab küttesüsteemi vaevata juhtimist veelgi – ükskõik, kas olete kodus või teel.

Lihtsalt muljetavaldav

Puuteekraani ja valgustusega must või valge klaaspind lamedas elegantses pakendis. EasyControli muljetavaldav disain rabab kergesti isegi spetsialistidest hindajaid.

Taustavalgus

EasyControl suhtleb teiega peale rakenduse ka valgustuse abil. Kui edastate küttesüsteemile temperatuuri tõstmise käsu, süttib üheks sekundiks seadme oranž tuli, kui edastate aga temperatuuri langetamise käsu, süttib sinine tuli. Kui lahkute kodust, süttib üheks sekundiks roheline tuli, mis näitab, et küte lülitati automaatselt kodunt eemaloleku tõrkele. Kui seade töötab ettenähtud viisil, siis valgustus ei põle.

Link korduma kippuvatele küsimustele KKK