Siber EVO ventilatsiooniseadmed

Siber EVO ventilatsiooniseadmed – kompaktne, mugav ja energiasäästlik õhuvahetus Sinu kodus!

Avastage rõõm värskest õhust Siber EVO-ga, mis on tipptasemel innovatsioon ja disain ühes kompaktses seadmes. Mõistame puhta ja tervisliku siseõhu tähtsust, seega on Siber ventilatsiooniseadmed loodud teie elu- ja tööruumide pöördeliseks muutmiseks.

Siber Evo – uuenduslik, energia- ja keskkonnasäästlik ventilatsiooniseade, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele. Pole vahet, kas soovite parandada siseõhu kvaliteeti oma kodus või töökohal, EVO ventilatsiooniseadmed on loodud vastama kõige rangematele standarditele, pakkudes teile konkurentsitult parimat mugavust ja kvaliteeti.

Tutvuge EVO ventilatsiooniseadmete valikuga ja astuge esimene samm puhtama ja värskema elukeskkonna suunas! EVO tootevalikus on nii soojustagastusega ventilatsiooniseadmed kui ka soojus- ja niiskustagastusega mudelid. Kõikidel seadmetel on kasutusel ristivastuvoolu plaatsoojusvahetid.

Suure jõudlusega seade väiksema energiatarbimisega

Suure jõudlusega mootorid on ühendatud eksklusiivse tehnoloogiaga, mis tagavad akustilise mugavuse ja väikese energiakulu!

Tänu oma aerodünaamilisele disainile saavutab EVO ideaalilähedase õhuvoolu ilma siserõhku suurendamata.

Pideva õhuvoolu tehnoloogia põhineb tsentrifugaalventilaatoritel ja ettepoole suunatud labadel. Tänu sellele tagab EVO parema õhuvoolu, madala mürataseme, lihtsa hoolduse ja parema õhukvaliteedi.

Esimene modulaarsusega ventilatsiooniseade

EVO seadmeid saab hõlpsasti seadistada nii vasaku- kui paremakäeliseks paigaldustööde käigus. Tänu kahekordsele sümmeetrilisele ühenduskohale on seadme ja kanali vahel tagatud täiuslik tihedus.

Kondensaadi äravoolutorud võimaldavad pöörata 180° ja nii kohanduvad need mistahes positsioonis ka kõige keerulisemate paigaldusparameetritega.

EVO seadmetel on spetsiaalne kinnitusraam, mis võimaldab seadmeid paigaldada nii seinale kui lakke. Lihtne fikseerimine tänu 4-le antivibratsioonikonksule, mis eemaldavad igasuguse võimaluse töömüra kandumiseks konstruktsiooni.

Inteligentne, nutikas ja keskkonnasõbralik

EVO By-Pass süseem töötab suurepäraselt nii suvel kui talvel, võimaldades saavutada majas ideaalse temperatuuri ka ilma soojustagastusega soojusvahetit kasutamata.

Muutke oma kodu Siber EVO ja selle mobiilirakendusega nutikaks koduks. Laadige alla lihtsasti kasutatav äpp ja juhtige oma ventilatsiooniseadet täpselt sealt kus teile sobib.

EVO korpus on valmistatud vahtpolüpropüleenist ja tsingitud terasest. See muudab selle täielikult taaskasutatavaks, vähendades ressursside kasutamist, olles seeläbi keskkonnasõbralik. EVO-l on muuhulgas ettenäidata ka kõige prestiižsemad kvaliteedisertifikaadid.


Kvaliteetsed originaalfiltrid

Regulaarselt vahetatud ventilatsioonifiltrid tagavad madalamad energiakulud ja parema sisekliima. Spetsiaalselt EVO seadmete jaoks disainitud erinevate komponentidega filtrikomplektid teevad selle suurepärase seadme veel täiuslikumaks, tagades seadme kasutajale puhta õhu ja meeldiva elukeskkonna.

MudelEVO 1 HRVEVO 1 ERVEVO 2 HRVEVO 2 ERV
Õhuhulk150m3/h või 42L/s150m3/h või 42L/s200m3/h või 55L/s200m3/h või 55L/s
Soojustagastus95%90%81%90%
EnergiaklassA+A+AA+
Mõõdud (mm)1000x600x2101000x600x2101000x600x2101000x600x210
Müravõimsus (dB(A))44444646
Toruühendused (mm)160160160160
Kaal (kg)24242424
Niiskustagastus (ERV)EiJahEiJah

Kõikide seadmete ja teenuste eest on võimalik tasuda ka osamaksetena, kasutades selleks SVEA või Soojuskeskuse järelmaksu.

Soojuskeskus pakub ventilatsioonisüsteemide terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse järgse hoolduseni!