Õhk-vesi soojuspumbad Bosch

Bosch Compress 7000 iAW õhk-vesi soojuspumbad

BOSCH COMPRESS 7000 iAW õhk-vesi soojuspump – madalaima energiatarbega kaasaegne soojuspump. 

Tänu uuele muundurile ja parandatud jahutusringlusele jõuab Compress 7000 inverter soojuspumpade tehnoloogia tõhususe uuele tasemele. See tulemus on oma klassi parim – kasutegur (COP) on kuni 4.93

Kõrge tõhususe taga on muunduri juhtseadis. See võimaldab alati reguleerida Compress 7000 väljundit vastavalt ilmale. See säästab elektrit ja optimeerib jõudluskoefitsienti – eriti kevadel ja sügisel, kui täisvõimsusega kütmine ei ole vajalik. Sellest tulenevalt ei ole enam vaja veemahutit, kuna  soojuspump annab Teile täpselt nii palju sooja kui vaja. 

Compress 7000 õhk-vesi soojuspumbad on ka rabavalt kauni välimusega. See atraktiivse disainiga pilkupüüdev soojuspump on konstrueeritud spetsiaalselt Skandinaaviamaade kliimatingimusi arvestades. Näiteks aurusti ja ventilaator on paigaldatud 40cm kõrgusele maapinnast – ohutuks käsitsemiseks isegi väga lumistes oludes. Sulatussüteem Smart Soft Defrost hoiab seadme soojusvaheti jääst vabana kombineeritud sulatusintervalliga, mis ühtlasi aitab säästa liigse elektrienergia tarbimist.

Compress 7000 AW paigalduseks koha leidmine on lihtsam, kui arvate. Tänu kompaktsetele mõõtudele vajab see väga vähe ruumi. Öiseks ajaks on olemas “vaikne režiim”, mis vähendab töö müra veel 3db (A), lubades seadme paigaldada praktiliselt eluruumidesse.
Compress 7000 AW võite kasutada kui ainukest keskkütte- ja sooja vee allikat või kombineerida seda suurepäraselt olemasoleva küttesüsteemiga. See võimaldab tõsta pealevoolu temperatuuri kuni 62 kraadini. Seade tagab energia laias temperatuurivahemikus -20 kuni +35 kraadi. Veelgi enam, kuumal päeval võite innovatiivset õhk-vesi soojuspumpa kasutada ka oma kodu jahutamiseks.

Paigaldamine toimub ilma külmaagensite käitlemiseta, sest vastav kontuur on juba tehases hermeetiliselt suletud.
Õhk-vesi soojuspumpade värvivalikus on nii mustas kui valges toonis korpused, mis oma elegantse disainiga sobituvad kõikjale.

  • Võimsusvahemik (7 kuni 17 kW)
  • Saadaval erinevates värvitoonides
  • Üle interneti juhtimine ja monitoorimine
  • Kõrge efektiivsus (COP kuni 5.31)
  • Suurepärane lahendus uutele ja renoveeritavatele hoonetele suurusega kuni 320 m2

Kõikide seadmete ja teenuste eest on võimalik tasuda ka osamaksetena, kasutades selleks LHV, SVEA või Soojuskeskuse järelmaksu.

Soojuskeskus pakub õhk-vesi küttesüsteemide terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse järgse hoolduseni!