fbpx

Dušivee soojustagastid

Meelepärase duššivee temperatuuri saavutamiseks tuleb segada omavahel kuuma vett (~55°C) hoone kuumavee süsteemist ja külma vett (~10°C)* hoone külma vee süsteemist. Mida madalam on külma vee temperatuur, seda rohkem tuleb kuuma vett segamiseks kasutada.

Lihtsalt ja märkamatult dušialusesse paigaldatud ZYPHO võtab soojust äravoolu suunatud veest ja kannab selle üle dušisegistisse minevale külmale veele, selle temperatuuri tõstes. Soojavahetis soojuse üle andnud ning jahutatud vesi liigub edasi kanalisatsiooni, nagu tavaliselt.

Ette soojendatud külm vesi liigub dušisegistisse, kus tänu külma vee kõrgemale temperatuurile on soovitud dušivee temperatuuri saavutamiseks vajalik kasutada väiksemat kogust kuuma vett, mis tähendabki väiksemat energia kasutamise vajadust.

ZYPHO on turvaline ja hügieeniline lahendus, kus kraanivesi ja kanalisatsioonivesi omavahel kokku ei puutu. Hooldusvajadus on analoogne tavalise kanalisatsioonitorustikuga ja läbimõeldud konstruktsioon tagab seadmete lekkevaba töö ning ei põhjusta märkimisväärset rõhukadu veetorustikus. Kõrge kvaliteediga materjalide kasutamine seadme ülesehituses tagab selle pikaaegse ja tõhusa töövõime.

Zypho tagastab kuni 15°C dušivee äravoolust, mis tähendab ligi 30% energiasäästu.

Zyphoga on segistisse jõudev külm vesi eelsoojendatuna 25°C kraadi juures, ehk 15 °C võrra soojem (sõltuvalt paigaldusskeemist ja veevoolust). Suur soojatagastusvõimekus lubab keskmisel perel 3 dušikorraga päeva kohta saavutada märkimisväärse säästu. Võrreldes säästu Zyphole mineva investeeringuga saab raha tagasi teenida mõne aastaga. Mida tihedamalt pestakse v mida kuumemalt seda suurem on ka sääst. Sellele tulenevalt julgeme öelda, et Zypho on üks lihtsamaid ning soodsamaid kodu täiendusi.

Arvuta säästu tootja kodulehel: https://www.zypho.eu/savings-simulator

ZYPHO Standard

ZYPHO on innovatiivne duši soojatagasti mis on saanud tunnustust erinevatelt rahvusvahelistelt innovatsiooni instituutidelt. ZYPHO on loodud võimalikult tugevatest komponentidest, see annab tootele pikaealisuse ning maksimaalse efektiivsuse. Nii kodu- kui ka ärikasutuses on ZYPHO kergesti paigaldatav, annab kohese kokkuhoiu ning annab oma panuse keskkonna säästlikkusele.

ZYPHO Standard on soojatagasti trapiga mudel.

ZYPHO iZi

ZYPHO IZI on soojatagasti trapita mudel.

Zypho mudelite eelised:

  • Lihtne ja kiire paigaldus
  • efektiivsus 31.1% veevoolu 9.2L / min  kohta
  • 10 aastane garantii
  • Toode on sertifitseeritud Euroopa nõuetele vastavalt

ZYPHO iZi Press

ZYPHO IZI Presson soojatagasti trapita mudel mille toruühendused on kinnitatavad pressliitmikega.

Kõik ZYPHO mudelid tuleb paigaldada dušitrapi filtriga selleks, et välistada karvade jms sattumist torustikku. Soovitame perioodilist torude hooldust vältimaks ummistusi. Kasuta mittesöövitavat vahendit toru puhastuseks.

Soojuskeskus pakub hoonesiseste vee- ja kanalisatsioonisüsteemide terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse järgse hoolduseni!