Bosch premium partner

BOSCH Premium Partner on soojuspumpade paigaldaja, kellel on aastatepikkune kogemus ja väga põhjalikud teadmised Bosch soojustehnikast. Sellest tulenevalt saate oma soojuspumbale veel pikema garantiiaja, sest see saab nõuetekohaselt ja kõrge kvaliteediga paigaldatud.Kui ostate maailma parimalt tehnoloogiaspetsialistilt Bosch kvaliteetse soojuspumba, siis tahate te, et ka paigaldus, käivitus ja hilisem järelteenindus oleks tipptasemel. Planeerimine, paigaldamine ja seadme käivitamine peavad vastama Boschi toodete kõrgele kvaliteedile. Seepärast tasub alati valida tööde teostajaks Bosch Premium Partner. Boschi Premium-partnerid on pikaajalise kogemusega ja hoolikalt valitud sõltumatud professionaalid. Nad läbivad regulaarselt Boschi toodete ja paigalduse ning järelhoolduse põhjaliku väljaõppe. Lisaks on neil kõik vajalikud ja nõutud dokumendid töötamiseks teie kodus, näiteks külmaaine käitlemisluba. See annab teile täiendava turvalisuse ja pikema garantii soojuspumbale.

5-aastane tehasegarantii – kui tellite oma soojuspumbasüsteemi Boschi Premium Partnerilt, saate suurepärase lisaväärtuse: eksklusiivse pikendatud garantii.
Viie aasta vältel on teie uus Boschi soojuspump täielikult kaitstud ilma täiendavate lisatasude, kindlustuste ja muude kuludeta.  Ainus mis vajalik on kaks ülevaatust garantiiperioodi jooksul (pärast kahe ja nelja tööaasta möödumist). Teil tuleb need ülevaatused ise tellida ja nende eest tasuda – täpselt nagu siis, kui jätate oma auto hooldusesse, et tagada selle töötamine parima kvaliteediga.

Bosch Premium Partner sertifikaadi ja seotud tingimustega saate tutvuda SIIN

Soojuskeskus on üks väheseid ettevõtteid, kes omab Bosch Premium Parter sertifikaati ning saab seeläbi pakkuda parimaid ostujärgseid garantiitingimusi.