või kontakteeru meie abivalmis müügispetsialistidega

MÜÜGISPETSIALIST

MARGUS
OJAMETS

margus@soojuskeskus.ee
+372 56 702 515

MÜÜGISPETSIALIST

LAURI
TELLING

lauri@soojuskeskus.ee
+372 51 11 642

MÜÜGISPETSIALIST

OTT
KULLERKUPP

ott@soojuskeskus.ee
+372 56 855 558

Kampaania tingimused:

Kampaaniat „Paigaldame TASUTA” korraldab ja viib läbi Soojuskeskus OÜ (edaspidi Korraldaja), Mustamäe tee 50, Tallinn 10621.

Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik Kampaania Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Kampaania kestab 15. september – 30. november 2020.a.

Kampaania perioodil ostetud Bosch 7000 seeria maa-vesi või õhk-vesi soojuspumbale teostab Soojuskeskus TASUTA paigalduse.

Täiendava boonusena annab Soojuskeskus iga kampaaniaostuga kaasa hoolduslepingu, millega tagatakse 5-aastane täisgarantii kogu paigaldatud hüdraulikasüsteemile ja soojuspumbale.

Kampaanias osalevad 7000 seeria soojuspumbad, mis on tellitud ja mille eest on täies ulatuses tasutud kampaania perioodil ning mille paigaldus toimub Korraldaja poolt enne 30. novembrit 2020.a.

Kampaania raames on võimalik soojuspumpasid osta ka LHV rohelise järelmaksuga.

Rohelise järelmaksu intress on kõigest 9,9% laenujäägilt aastas.

Kliki logole ja küsi personaalne pakkumine selle suurepärase tehingu finantseerimiseks 👉

Kampaania Korraldajal on õigus Kampaania ühepoolselt lõpetada juhul kui ilmnevad Kampaaniareeglite olulised rikkumised. Samuti on Kampaania Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt lõpetada vääramatu jõu tõttu. Kampaania Korraldaja teavitab sellest Kampaania Korraldaja Facebooki kodulehel.

Kampaanias osalemisega loetakse, et Kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega Kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub Kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.

Kõigis käesolevates tingimustes mittereguleeritud küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda Soojuskeskus OÜ poole e-posti aadressil info@soojuskeskus.ee.

Kõik Kampaaniaga seotud pretensioonid ja kaebused tuleb esitada kirjalikult Korraldajale aadressil Mustamäe tee 50 või e-posti aadressil info@soojuskeskus.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid ja kaebused seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 127,83 € ja krediidi kulukuse määr on 10,94% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 5000 €, sissemakse 0%, krediidisumma 5000 €, intress 9,90% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 49,90 €, järelmaksu  periood 48 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 6135,84 € ja tagasimaksete summa 6135,84 €.