IGLU soojuspumbad

Iglu maa-vesi ja õhk-vesi soojuspumbad

Käesoleva aasta alguses sõlmis Soojuskeskus koostöölepingu IGLU TECH UAB-ga IGLU® soojuspumpade turustamiseks Eestis. Koostöölepingule eelneval perioodil testis Soojuskeskus ise kõiki tooteid ka läbi reaalsete paigalduste, ehk tänaseks on neid seadmeid Eestis poole aasta jooksul paigaldatud ning pidevalt monitooritud juba mitukümmend ühikut.

IGLU® soojuspumbad on toodetud Euroopas ja nende tootjal on üle 15 aasta pikkune kogemus erinevate innovaatliste toodete sh soojustehnika arendamisel. Laias tootevalikus on saadaval nii maa-vesi kui ka õhk vesi tüüpi soojuspumbad, mis sobivad kasutamiseks nii eramajades kui ka suuremates rakendustes, sest maksumum võimsused ulatuvad kuni 240kW-ni ühe ühiku kohta.

Kõik IGLU®  soojuspumbad on varustatud kaasaegseima tehnoloogiga, misläbi on need ka ülikõrge efektiivsusega isegi väga madalatel välistemperatuuridel. IGLU® soojuspumbad tagavad teie kodule garanteeritult väga suure energiasäästuga küttelahenduse.

Soojuspumpade juhtimine ja jälgimine on lõppkasutaja jaoks tehtud väga mugavaks. Kogu ülevaade soojuspumba tööprotsessi kohta on nähtav ja muudetav nutiletelefoni abil, läbi IGLU Home rakenduse.

Ühtlasi on sarnane, kuid veel detailsem ülevaade loodud ka soojuspumba paigaldajale, kellel on võimalus distantsilt läbi veebirakenduse tehnilist tuge pakkuda.

Oleme positiivselt meelestatud selle koostöö osas ning näeme IGLU® brändil suurt tulevikku!

 

 

Kas leidsid meie artiklist, mida ootasid? Kui Sul on mõni küsimus, siis palun jäta meile kommentaar!
Meile väga meeldib neid lugeda ja vastame alati esimesel võimalusel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga