Virtu päikesekollektorid

VirtuHot ja VirtuPVT päikesekollektorid

Soojuskeskusel on hea meel teatada uuest koostöösuhtest Naked Energy Ltd-ga. Naked Energy Virtu tootevalik võimaldab ettevõtetel kogu maailmas saavutada ambitsioonikaid nulleesmärke, säästes kuni 3,5 korda rohkem süsinikdioksiidi ruutmeetri kohta kui tavalised päikesepaneelid.

Erinevalt tavalisest päikesekollektorist on VirtuPVT hübriidne lahendus, ühendes päikese fotogalvaanilise (PV) ja päikese soojusenergia tehnoloogia, et toota ühest kollektorist nii elektrit kui ka soojust. Nende ainulaadne modulaarne disain muudab need maailma kõrgeima energiatihedusega päikesetehnoloogiaks.

VirtuHOT päikesekollektor suudab päikeseenergia abil soojendada vett kuni 90°C kraadini. Kõrge temperatuuriga väljundid võimaldavad toodetud energiat kasutada mitmes samaaegses rakenduses nt – soe tarbevesi, basseiniküte, põrandaküte, jne.

Seega sobib Virtu ideaalselt nii tavamajapidamistesse, kus on keskmisest suurem soojavee tootmise vajadus ning erinevatesse avalike asutuste soojatoomis süsteemidesse nagu hotellid, veekeskused, ujulad, jne.

Virtu kollektorsüsteem toodab 100% süsinikuvaba soojus ja elektrienergiat ning on sõltumatu kõikuvatest fossiilkütuste hindadest ja elektrivõrgust.

Virtu tooteid on lihtne paigaldada, sest paigalduskomplektid koosnevad väikestest moodulitest, mis paigaldatakse viie toru kaupa spetsiaalsele alusraamile.

Paigaldust võib teostada nii horisontaalis katuse- või maapinnale kui ka vertikaalis hoone fassaadile. Iga paigaldusviisi jaoks on välja töötatud spetsiaalseld alusraamid ja kinnitusmehhanismid, mis tagavad seadmete töökindluse sõltumata näiteks katuse kaldenurgast.

Reflektorid, mis on paigutatud torude vahele, võimendavad energia kogumist, tagades üheaegselt maksimaalse energia piiratud paigaldusruumiga.

  Kogu süsteemi jälgimine on väga mugav läbi Clarity247 platvormi, mis annab reaalajas täiusliku ülevaate kogu toimivuse ahelast.

   

  Kas leidsid meie artiklist, mida ootasid? Kui Sul on mõni küsimus, siis palun jäta meile kommentaar!
  Meile väga meeldib neid lugeda ja vastame alati esimesel võimalusel.

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga